انتشار : سه‌شنبه, 02 جولای 2013

برگزاری مراسم 4 خرداد روز مقاومت و پایداری دزفول در برج میلاد تهران (صبح جمعه3خرداد)

با سلام واحترام برای  همشهریان عزیزی که در سایت تا روز جمعه 2/20 ثبت نام نموده اند کارتهای دعوت  آنان در حد توان صادر شده است که برای تحویل می توانید با مراجعه به شهرک شهیدمحلاتی میدان امام علی -ابتدای خیابان ولایت -روبروی ایستگاه اتوبوس دفتر برج ریحان از ساعت 8صبح تا14 و 16تا20عصر به جناب آقای جلالی وسرایداری تلفن 22468142مراجعه نماییدیا اینکه در روز جمعه ساعت 9 صبح در محل برج  تحویل بگیریدتوزیع حداکثرتا ساعت 10 خواهد بود .

تذکرات:

متاسفانه بدلیل محدویت جا و استقبال بی نظیر شما ظرفیت ها بسرعت پر شد و امکان صدور کارت دعوت وتحویل بلیط ورود به برج برای تعدادی از عزیزان فراهم نشده است که از آنان عذرخواهی میگردد.

– بدلیل استقبال فراوان از مراسم روز دزفول در برج میلاد کلیه بلیط ها بنام افراد صادر و تحویل شده است چون  هیچ بلیط اضافه ای وجود ندارد لذا از آوردن حتی یک نفر اضافه خودداری فرمایید.هیئت مسئولیتی درقبال افراد فاقد کارت دعوت و بیش از سقف مشخص شده ندارد.

– کنترل کارت و بلیط ها و شماره گذاری بازدید و توزیع ژتون و… از ساعت 9 صبح شروع می شود ودرصورت پرشدن سالن از پذیرش سایر افراد معذوریم . ضمننا بازدید از برج میلاد بعد از پایان مراسم براساس شماره گذاری انجام می شود.

-مدعوین گرامی بانشان دادن کارت بدون پرداخت وجه می توانند وارد پارکینگ عمومی برج گردند.

-پس از پارک خودرو وارد مرکز همایش های بین المللی برج میلاد از درب گردان شوید.

– در ابتدای ورود افراد به میز پذیرش مراجعه و کارت دعوت و بلیط های برج آنان کنترل و برای ورود به سالن پانچ میگردد وشماره می گردد.این شماره مبنای بازدید از برج بعداز پایان مراسم و صرف ناهار خواهد بود.

– درصورت داشتن هرگونه ابهام در سالن فقط ار متصدیان مربوط راهنمایی بخواهید.

– دستگاه کارت خوان هیئت برای واریز وجوهات و کمکهای شما به برنامه های هیئت درپذیرش موجود است.لطفا با واریز کمکهای خود مارا در اجرای هرچه بهترشدن برنامه های هیئت یاری نمایید.

– برای کودکان در سالن مجاور برنامه های متناسب تدارک دیده شده است.

– درسالن اصلی با راهنمایان همکاری نموده ونشستن را ازقسمتهای خالی سالن شروع نماییید.

-پس از پایان مراسم نمازجماعت برگزار و پس از آن برای صرف ناهار به سالن ناهارخوری تشریف می برید.

– در ابتدای ورودبه ناهارخوری بلیط پانچ و درصورت دادن ژتون آنرا تحویل متصدی مربوطه می گردد.

-میزها بایستی به تعدادصندلی توسط شما تکمیل گردد تا غذا به میز داده شود.

-پس از صرف ناهار درگروههای 150 نفره بازدید از برج با پانچ بلیط و طبق شماره ثبت شده در بدو ورود انجام می شود.(گروههای آخر چندین ساعت بایستی منتظربمانند تا نوبت بازدید آنان فرابرسد)

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام میگردد.سوالات خودرا درقسمت نطرات از مابپرسید.

برنامه راس ساعت 10 شروع خواهد شد و برای ثبت حضور و تدارک سایر برنامه ها و اولویت بازدید از برج حضور عزیزان ازساعت 9صبح ضروری است.

از عزیزانی که کارت دعوت دریافت نموده اند و به هرشکلی امکان حضور در مراسم را ندارند خواهشمندیم بلیط برج را به دست عزیزان رابط یا اعضا هیئت امنا برسانند تا در اختیار سایر همشهریان مشتاق قرارگیرد.

-رعایت حجاب و شئونات اسلامی برای آقایان  و خانم ها الزامی است.

پخش هرگونه ابزار تبلیغاتی برای کاندیداهای شورا و ریاست جمهوری ممنوع است

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کد امنیتی *